Hakkımızda

Modern futbolu şekillendiren ve standartlarından ödün vermeyen markamız, 2008 yılında kuruldu.

Sekiz kişilik uzman ekibiyle müşterilerinin yanı sıra ekip üyeleri, paydaşları ve hatta rakipleri için de fayda sağlamayı hedefleyen F-F Sport, bu alanda küresel bir aktör olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. Birlikte çalıştığı futbolcuların her birini birer marka olarak kabul eden F-F Sport, bu markaların değerlerini zirveye taşımak için profesyonel bir futbolcunun ihtiyaç duyabileceği tüm unsurları bünyesinde barındırmaktadır.

F-F Sport’un ulaştığı başarının arkasında her bir futbolcunun kendine has ihtiyaçlarına odaklanan yaratıcı ve yenilikçi çalışma anlayışı yatmaktadır. Markamız bu sayede dünya ölçeğinde saygın markalarla iş birlikleri yapmakta, Türkiye’yi global arenada temsil etmektedir.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Misyonumuz
F-F Sport ekibi olarak oynadığımız takım oyunu ile futbolcularımızın kariyer basamaklarını planlamak ve sadece transfer dönemlerinde değil, profesyonel bir futbolcunun ihtiyaç duyacağı her durumda destek sağlayarak marka değerlerini zirveye taşımak.
Vizyonumuz
Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün tanımladığı şekilde “sporcu” sıfatının altını dolduran; sadece saha içindeki performansıyla değil, sosyal hayatı ile de yeni nesillerin idolü olacak futbolcuların yetişmesini sağlamak.